آخرین اخبار
کد مطلب: 168573
مسئول بسيج رسانه چهارمحال و بختياري :
حفظ و ارتقاء جايگاه اصحاب رسانه از اولويت هاي بسيج رسانه است
تاریخ انتشار : 1396/10/22 12:43:01
نمایش : 167
مسئول بسيج رسانه چهارمحال و بختياري گفت:کمک به تحقق جايگاه اسلامي ، وحدت بين اصحاب رسانه ، حفظ و ارتقاء جايگاه اصحاب رسانه از اهداف تشکيل بسيج رسانه است.
به گزارش بام ايران خبر؛ عيسي حيدري مسئول بسيج رسانه استان چهارمحال و بختياري  در ديدار اصحاب رسانه با نماينده ولي فقيه در استان ضمن گراميداشت روز بسيج رسانه اظهار کرد: شهيد وهاب شهراني به عنوان شهيد شاخص بسيج رسانه انتخاب شده است.

وي با اشاره به اينکه از سال 1391 بسيج رسانه استان شروع به کار کرده است بيان داشت: تا کنون 250 خبرنگار و اصحاب رسانه در اين استان فعاليت مي کنند که همگي عضو بسيج رسانه هستند.

حيدري با اشاره به اينکه قرارگاه شهيد جعفري براي امداد رساني به مناطق آسيب ديده راه اندازي شده است بيان داشت:  به زودي گروهي از اصحاب بسيج رسانه براي بازتاب عملکرد قرارگاه شهيد جعفري به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه اعزام مي‌شوند.

وي با اذعان بر اينکه بسيج رسانه براي وحدت بين اصحاب رسانه همه تلاش خود را به کار بسته است بيان داشت: کمک به تحقق جامعه اسلامي يکي از وظايف بسيج رسانه است.

حيدري با اشاره به اينکه  حفظ و ارتقاي جايگاه اصحاب رسانه از ديگر اولويت‌هاي بسيج رسانه چهارمحال و بختياري است بيان داشت: به اين منظور همايش‌هاي بصيرتي و سياسي، کارگاه‌هاي آموزشي براي ارتقاي توان خبرنگاران و اردوهاي متفاوت در استان برگزار شده است.

مسؤول بسيج رسانه چهارمحال و بختياري از دومين جشنواره رسانه ابوذر بهمن‌ماه سال جاري در استان خبر داد و افزود: محورهاي اين جشنواره، اقتصاد مقاومتي، امر به معروف و نهي از منکر، جنگ نرم و سبک زندگي اسلامي است.

انتهاي پيام/530ب

 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن