آخرین اخبار
کد مطلب: 168574
نماينده ولي‌فقيه در چهارمحال و بختياري:
جهت‌گيري درست، اساس کار رسانه‌ها/اصحاب رسانه در دنياي امروز با عظيم‌ترين کار دنيا مواجه هستند
تاریخ انتشار : 1396/10/22 13:31:03
نمایش : 179
نماينده ولي‌فقيه در چهارمحال و بختياري گفت: آنچه بيش از همه بايد مورد توجه اصحاب رسانه قرار گيرد جهت‌گيري‌هاست چون جهت‌گيري درست و صحيح عامل روسفيدي در مقابل خدا و دستيابي به سعادت است.
به گزارش بام ايران خبر به نقل از  جهانبين نيوز؛ حجت‌الاسلام محمدعلي نکونام نماينده ولي‌فقيه در چهارمحال و بختياري در ۲۱ دي‌ماه سالروز شهادت شهيد رهبر و روز بسيج رسانه در ديدار با اصحاب رسانه در شهرکرد اظهار کرد: نظام ايران، نظام اسلامي است و با همين عنوان هم در دنيا مطرح است.

وي با بيان اينکه همه آن‌هايي که در دنيا نمي‌خواهند زير بار اين اسلام و وحي بروند در برابر ايران قد علم کرده‌اند افزود: اين دشمنان در مقابل نداي انقلاب و پرچم ايران ايستاده‌اند.

نکونام با اشاره به اينکه در بدنه انقلاب روح سازش وجود ندارد ادامه داد: وقتي سازش نباشد مقابله مستکبران امري طبيعي و بديهي است.

نماينده ولي‌فقيه در چهارمحال و بختياري با تاکيد بر اينکه بايد بدانيم کار در چالش عظيم جهاني که دنياي مستکبرين و مادي‌گرايان حکومت‌طلب و دنياطلب در برابر ما مطرح کردند سخت است بيان داشت: اصحاب رسانه در دنياي امروز با عظيم‌ترين و مهم‌ترين کار دنيا مواجهه هستند.

وي اضافه کرد: نبايد به اين توجه شود که مخاطب کم است يا زياد بلکه اصحاب و فعالان رسانه بايد بدانند وارد ميدان جهاد و کار سخت شدند که بايد با تلاش در اين مسير گام بردارند.

نکونام تاکيد کرد: وقتي فرد سختي کار را درک کند آنگاه تحملش بالا مي‌رود، از کوره در نمي‌رود، از ميدان خارج نمي‌شود و شانه از مسئوليتش خالي نمي‌کند.

نماينده ولي‌فقيه در چهارمحال و بختياري معيشت را بحث مهم و اساسي عنوان و خاطرنشان کرد: بايد اين موضوع جدي گرفته شود اما آنچه بيش از همه بايد مورد توجه اصحاب رسانه قرار گيرد جهت‌گيري‌هاست.

وي جهت‌گيري درست و صحيح را عامل روسفيدي در مقابل خدا و دستيابي به سعادت دانست و عنوان داشت: انبيا الهي جهت‌گيري خودشان و سوق جامعه به آن سمت برايشان بسيار مهم بوده و اگر در جامعه امروز هم جهت‌گيري‌ها نبوي و ولايي نباشد به درد نمي‌خورد.

نکونام افزود: منظور از جهت‌گيري ولايي، ولايت توحيدي است چون اگر بخواهيم رستگار شويم بايد مروج يک ولايت بود و آن ولايت توحيدي است.

وي حزب‌گرايي و جناج‌گرايي که جامعه امروز با آن مواجه است را نادرست خواند و گفت: در اين موارد انسان در تصميم‌گيري‌ها به جاي حرف متعهدانه، حرف حزب‌گرايانه مي‌زند و اين يعني حرف ناحق.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن